KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12544026
nr 1254 4026
Gouache
Kina, Fåglar, signerad. Motivet: 54x38
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:28:43
13/5 09:11:41
300 kr
13/5 17:49:42
Gouache